Posílať novinky

slunečnicový olej 500ml lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba) Zobrazit v plné velikosti

slunečnicový olej 500ml lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba)

Poctivý slunečnicový olej 500ml - lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba). Láhev sklo. Další informace ve spodní části stránky.

Více informací

OLEJSLUN500plast95167

Dostupnost: 2 týdny

203,00 Kč


167,77 Kč bez DPH

» Přidat do mého seznamu přání

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

100% slunečnicový olej - extra panenský

 

Balení:

objem 500ml, plastová láhev (láhev nemusí mít identický tvar nebo etiketu).


Složení:

Jedlý olej rostlinný jednodruhový.

100 % panenský olej lisovaný za studena ze semen slunečnice. Bez přídavných barvících a konzervačních látek, čistý přírodní produkt. Obsahuje přes 90 % podílu nenasycených mastných kyselin , vitamín A,C, E, B, vysoký obsah železa.

Olej je přírodní - nefiltrovaný, v láhvi se může vyskytnout sediment. Je to zcela přirozený proces a nejedná se o závadu.


Využití v kuchyni:

Salátové zálivky, krátké dušení, případně vaření, dochucení hotových pokrmů.


Další využití: 

Slunečnicový olej je výborným pomocníkem k osvěžení těla a napomáhá stimulovat přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Obsahuje vysoké množství mastných kyselin Omega-6 a 9, kyselinu linoleovou. Je také bohatý na vitamin A, D a E (přírodní tokoferoly) a přírodní minerální látky.Je to vysoce stabilní olej schopný odolat vysokým teplotám a bez zápachu. Vysoce univerzální olej, který lze použít v široké škále výrobků. Vhodný na smažení a fritování, také pečení, vaření, i do studené kuchyně.


Užívání oleje:

Vně i vnitřně 1 – 2 lžičky denně.


Olejový výplach úst: Určen k detoxikaci organismu!

Polévkovou lžíci naplníme olejem, nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu. Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla. Olej musíte převalovat asi 15-20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se, po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku, pokud se objeví, během jednoho dne zmizí. Jak dlouho provádět tuto kůru záleží na Vás. Každý z Vás má tělo zanesené jinými toxiny a v jiné míře. Řiďte se svojí intuicí, tělo si samo řekne, kdy již očista není třeba.


Skladování:

Skladujte na tmavém místě při teplotě do 20 stupňů. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.


V Obchůdku jsou k prodeji pouze kvalitní a téměř výhradně ručně vyráběné produkty, které jsou na zásilkách hrdě označovány textem "ručně vyrobeno na Valašsku".

ručně vyrobeno na Valašsku, označení zásilek Fajného Obchůdku.

Napište svůj názor

slunečnicový olej 500ml lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba)

slunečnicový olej 500ml lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba)

Poctivý slunečnicový olej 500ml - lisovaný za studena (první lis) - extra panenský (domácí výroba). Láhev sklo. Další informace ve spodní části stránky.

Napište svůj názor

Platební brána ComGate